Par mums

Veselīgi un svaigi, ar mīlestību audzēti produkti no Gaiziņa apkārtnes Vidzemē, kur pati daba saglabā pirmatnējo svaigumu

Par „Jāņkalniem”

Integrētā zemnieku saimniecība „Jāņkalni” ir dibināta 1992. gadā, tomēr tās stāsts nu jau vijas cauri trim paaudzēm. Tā ir aizrautība un mīlestība pret dabu, kas veido saimniecību un tiek nodota tālāk caur “Jāņkalnu” produktiem.

„Dosi augam nepieciešamo, un tas tevi bagātīgi atalgos ne tikai ar augļiem, bet arī ar mieru un prieku dvēselei, ko dod labi augošu stādu aura.”

Uldis Ozoliņš

Dārzs Ģimene Veselība

Ģimenes saimniecība

„Jāņkalnu” koncepcija ir pavisam vienkārša — tā ir ģimenes saimniecība, kurā mēs ar aizrautību īstenojam dažādas idejas, lai varētu dzīvot veselīgi, gardi un pilnvērtīgi. Vienīgā atšķirība ir tā, ka mēs to darām ar lielāku vērienu, lai savos sasniegumos un darba augļos varētu dalīties arī ar Jums.

Dārzs

Dārzs

Skaistākā vieta mūsu saimniecībā. Tam piemīt īpaša maģija, jo tieši šeit, pateicoties mūsu vectēvam agronomam, kas ieaudzēja rabarberus, viss sākās, viss attīstās un turpinās.

Ģimene

Ģimene

Noteikti mūsu lielākā vērtība ir vieds padoms, atbalsts un vienots mērķis. „Jāņkalni” ir mūsu ģimenes dzīvesveids, nevis darbs vai tūlītējas peļņas avots. Šeit ir mūsu labākās bērnības atmiņas un lielākie nākotnes sapņi un cerības.

Veselība

Veselība

Izmantojot vidi saudzējošus pasākumus un saglabājot bioloģisko daudzveidību, šeit tiek integrēti audzēti svaigi augļi un ogas, kas pēc tam pārstrādes cehā tiek gatavoti kā mājās — ar mīlestību un bez konservantiem —, lai pārtaptu gardos un veselīgos produktos.

Vide

Vide

Tā ir daba un mūsu vectēvs Edmunds, kas radīja šo vidi, kuru nu mūsu ģimene pilnveido un kopj jau trešajā paaudzē, lai tās augļus kopā varētu baudīt Jūs un mēs. Būtu grūti iedomāties labāku vidi veselīgu un gardu augļu un ogu audzēšanai, tāpēc laipni lūdzam „Jāņkalnos”! Vidzemes augstienes meža ielokā, blakus ezeram, kur ogas droši var lasīt vēderā un kur no svaiga gaisa pilsētniekam var pat noreibt galva.

22ha

apsētas zemes meža ielokā

2000.gadā

pirmo mellenāju stādu iekopšana

>15

melleņu, zemeņu un aveņu šķirņu

365 dienas gadā

rūpējamies par stādiem, augļiem un produktiem

„Jāņkalnu” orķestris – Mūsu komanda

Uldis Ozoliņš

„Jāņkalnu” tēvs

  • Brīvprātīgais konsultants
  • Vislabāk garšo sulas
  • Spēlē klarneti

Dievs teica cilvēkam: „Kop dārzu un veido to.” Tā nu Uldis tam pieķēries burtiski, jo zemes mīlestība ir iedzimta un lauku darbi ir ļoti tuvi sirdij. Uldis ir „Jāņkalnu” tētis tiešā un pārnestā nozīmē. Viņš 1992. gadā izveidoja vienu no lielākajām krūmmelleņu audzētavām Madonas rajonā. Un arī saviem bērniem Ilzei un Mārim iemācīja mīlēt dabu un darbu. Tagad Uldis aktīvos darbos vairs nepiedalās, tomēr labprāt sniedz viedu padomu un atbalstu Ilzei un Mārim.

Ilze Lasmane ex Ozoliņa

īpašniece, ceha vadītāja

  • Atbildīga par cehu, pasākumiem un mārketingu
  • Vislabāk garšo mīkstās melleņu konfektes un melleņu ievārījums
  • Spēlē vijoli un klavieres

Augusi laukos, tomēr iepazinusi plašo pasauli, Ilze saprata, ka viņas sirds un enerģija pieder „Jāņkalniem”. Viņa organizē ekskursijas, piedalās jaunu produktu izstrādē, kā arī rūpējas par dažādiem pasākumiem „Jāņkalnos”. Visus šos pienākumus viņai palīdz veikt uzņēmējdarbības studijas.

Sandis Lasmans

"Jāņkalnu" ekonomists, tehniskais vadītājs

  • nedēļas laikā izjauks un saliks traktoru
  • garšo žāvētas cidonijas un rabarberi
  • vēlās apgūt klavierspēli :)

Sandis mūsu “mākslinieku” ģimenē ir īsts atradums. Ar savu analītisko un skaitlisko prātu, spēj idejas un finanses salikt pa “plauktiņiem”. Viņa pieredze tehniskajās zināšanās  – rod jaunus risinājumus dārzu uzlabošanai un vieglākai to uzturēšanai.

Lauris Purviņš

Inga Vecozola

Jūs

Arī Jūs esat daļa no mūsu orķestra jeb komandas, jo Jūs novērtējat mūsu augļus, ogas un citus produktus, Jūs palīdzat lasīt ogas, Jūs mūs iedvesmojat un dāvājat enerģiju!
Paldies Jums!